• Bezpieczne ferie

• W dniu 15.01 odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z aspirant Natalią Brzozowską specjalistką ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej w Lesku. Tematem pogadanki było przede wszystkim bezpieczeństwo podczas  zbliżających się ferii zimowych. Policjantka zwróciła uwagę na właściwe zachowanie podczas zabaw na śniegu, na lodowisku czy w trakcie kuligów. Starszej młodzieży zostały również odświeżone informacje na temat cyberzagrożeń, natomiast najmłodsze dzieci tradycyjnie otrzymały od pani Natalii odblaski.

Funkcjonariuszka zachęciła również uczniów do udziału w konkursie plastyczno- filmowym "Śnieżny dekalog".

Uczniowie z pomocą pani pedagog przygotowali również gazetkę szkolną na temat zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku wraz z numerami alarmowymi.

• Piernikowy Kiermasz

• 19 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez klasę drugą i siódmą. Zarówno uczniowie jak i rodzice przygotowali wiele smakołyków, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Roznoszący się po szkole zapach babeczek, pierniczków oraz pysznego kakao, przyciągnął wielu smakoszy. Dzięki temu po kilku przerwach, zarówno łakocie jak i ozdoby świąteczne zostały sprzedane. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną – serdecznie dziękujemy!
            Zebrane pieniądze w kwocie 1074 zł przed świętami trafiły do podopiecznych
            Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Starej Wsi.