• Zachęcamy do zagladania na nasz  PROFIL NA FB po więcej aktualności.

08.08.2022 r. Dzień Kobiet

Zapraszamy do ALBUMU FOTOGRAFICZNEGO, aby zobaczyć całą fotorelację z dzisiejszego dnia.

ALBUM FOTOGRAFICZNY

03.03.2022 r.

W dniu 03.03 (czwartek) do naszego przedszkola przybyli aktorzy ze Studia Teatralnego KRAK-ART z przedstawieniem

"Jaś i Drzewo Fasolowe".

Spektakl, to barwna opowieść, która przybliżyła naszym młodym widzom atmosferę panującą na wsi. Dzieci mogły zapoznać się ze zwierzętami gospodarskimi, a także z tym, co daje nam ziemia: z warzywami i zbożami.

Przedstawienie uczy również jak ważne w życiu są takie wartości, jak miłość, zdrowie i rodzina.

25.02.2022 r.

Tłusty Czwartek 🥯🥯🥯

Tradycyjnie w tym dniu, od rana,  smaży się pączki w każdym domu, nie mogliśmy oprzeć się tradycji, więc pilnie śledziliśmy działania Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Myczkowie, które cierpliwie, krok po kroku, zdradzały nam tajniki produkcji pysznych pączków.

Było słodko i wesoło 😊

Dziękujemy 🤗