• Dzień Dziecka

          • 29.05.2020 DZIEŃ DZIECKA

            Bądź dzieckiem jak najdłużej!

            Jak dziecko baw się, śmiej!

            I kochaj tak jak dziecko,

            I serce dziecka zawsze miej!

            Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam,

            aby wszystkie fajne dni upływały w żółwim tempie

            i były bogate w przygody

            a słońce i radość niech rozświetlają Wasze serca na zawsze.

            Grono Pedagogiczne i pracownicy
            Szkoły Podstawowej
            im. Ks. Franciszka Stopy w Myczkowie

             

             

            P.S.  1 czerwca to dzień wolny od zajęć edukacyjnych.

          • Konsultacje dla uczniów

          • Od 01.06 prowadzone będą konsultacje z nauczycielami dla klas 4-8 zgodnie z załączonym harmonogramem. Konsultacje z nauczycielami, którzy nie zostali ujęci w harmonogramie będą możliwe po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

          • Konsultacje dla uczniów klasy VIII

          • Szanowni Państwo!

            Od 25.05.2020r. prowadzone będą w naszej szkole konsultacje dla uczniów klasy VIII z nauczycielami prowadzącymi zajęcia, w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty. Konsultacje odbywają na zasadzie dobrowolności i będą zorganizowane w małych grupach, co pozwala na zachowanie niezbędnych zasad ostrożności podczas ich odbywania. Wszystkim uczniom pozostaje nadal zapewniona realizacja zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Nauczycieli i rodziców i uczniów obowiązuje dokument „Procedura bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVID - Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Stopy w Myczkowie”. Uczniom zapewniona zostanie także możliwość korzystania z biblioteki szkolnej.                                                                                                           

            Dyrektor Szkoły

          • Przywrócenie zajęć dla uczniów klas I-III.

          • Szanowni Państwo!

            Od 25.05.2020r. planowane jest w naszej szkole przywrócenie zajęć dla uczniów klas I-III. Dyrektor szkoły zwraca się prośbą do zainteresowanych Rodziców o kontakt z wychowawcami celem poinformowania o powrocie dzieci do szkoły oraz o potrzebie zapewnienia i zorganizowania zajęć opiekuńczych na świetlicy do godziny 15.00 co najmniej na dwa dni przed zamiarem przyprowadzenia dziecka. Jest to konieczne aby zapewnić wszystkim dzieciom i pracownikom bezpieczne warunki pracy zgodnie z zaleceniami GIS.

            Rodzice dzieci są zobowiązani do podpisania zgody na pomiar temperatury ciała dziecka i oświadczenia, że dziecko nie przejawia żadnych oznak chorobowych, nie miała kontaktu z osoba zakażona wirusem COVID 19 ani z osoba przebywająca na kwarantannie oraz do zapoznania się z dokumentem „Procedura bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVID- Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Stopy w Myczkowie”.

            Przypominam również o możliwości wykupienia wyżywienia w szkole dla dzieci.

                                                                                                           Dyrektor Szkoły

             

             

             

             

          • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

          • Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

            19.05.2020

            Ogłaszamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

            Prezentacja (plik pdf)

            Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

            Wnioski o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych

            Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać w dwóch etapach:

            • od 15 czerwca do 10 lipca br. – termin na złożenie wniosku i uzupełnieniego o świadectwo ukończenia szkoły. 
            • od 31 lipca – do 4 sierpnia br. – termin na uzupełnienie wniosku o zaświadczenie o wyniku egzaminu ósmoklasisty oraz na zmianę przez kandydatów wniosków o przyjęcie, w tym zamianę szkół, do których będą kandydować.

            Od 15 do 22 czerwca br. będzie można składać wnioski do szkoły ponadpodstawowej dwujęzycznej, oddziału dwujęzycznego, oddziału międzynarodowego, oddziału przygotowania wojskowego w szkole ponadpodstawowej, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji, a także szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe w szkołach ponadpodstawowych.

            Terminy uzupełnienia wniosków

            Wniosek o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej należy uzupełnić:

            • do 10 lipca br. – o świadectwo ukończenia szkoły,
            • do 4 sierpnia br. – o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

            Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

            Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych ogłoszone zostaną 12 sierpnia 2020 r.

            W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty wniosek o przyjęcie do szkoły, w tym wymagane załączniki mogą być przesyłane za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

            W okresie ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty zapoznanie się rodziców i uczniów z wynikami postępowania rekrutacyjnego w formie list kandydatów (zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych) może odbywać się za pomocą stron internetowych tych jednostek.

            Potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły ponadpodstawowej

            Od 13 do 18 sierpnia br. w szkole, do której kandydat został zakwalifikowany należy potwierdzić wolę przyjęcia w postaci przedłożenia oryginału świadectwa ukończenia szkoły i oryginału zaświadczenia o wynikach egzaminu zewnętrznego. Należy to zrobić, jeśli dokumenty te nie zostały złożone w uzupełnieniu wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe chodzi również o zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu oraz odpowiednio orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami i orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań psychologicznych do kierowania pojazdem.

            W przypadku braku możliwości przedłożenia takiego zaświadczenia lub orzeczenia, rodzic kandydata lub pełnoletni kandydat informują o tym dyrektora szkoły w terminie do 18 sierpnia 2020 r. do godz. 15.00. Należy wtedy wskazać przyczynę niedotrzymania terminu. Wówczas zaświadczenie lub orzeczenie składa się dyrektorowi szkoły, do której uczeń został przyjęty, nie później niż do 25 września 2020 r.

            Nieprzedłożenie do 25 września 2020 r. zaświadczenia lub orzeczenia będzie równoznaczne z rezygnacją z kontunuowania nauki w szkole, do której uczeń został przyjęty. W przypadku szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe – w oddziale realizującym kształcenie w zawodzie, do którego został przyjęty.

            Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych ogłoszone będą 19 sierpnia 2020 r.

             

            Dodatkowe rozwiązania ujęte w harmonogramie

            Harmonogram uwzględnia również terminy przewidziane na czynności sprawdzające, o których mowa w art. 150 ust. 7 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe oraz czynności przewidziane w postępowaniu odwoławczym, o których mowa w art. 158 ust. 6-9 ustawy – Prawo oświatowe.

            W postępowaniu rekrutacyjnym do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 odstąpiono od przeprowadzania postępowania uzupełniającego z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia tego postępowania z zachowaniem terminu przewidzianego w prawie (w art. 161 ust. 2 ustawy – Prawo oświatowe), tj. do końca sierpnia roku poprzedzającego rok szkolny, na który jest przeprowadzane postępowanie rekrutacyjne.

            W przypadku kandydatów do szkół ponadpodstawowych, którzy nie zostaną przyjęci do szkół dla młodzieży w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021, o przyjęciu do tych szkół będzie decydował dyrektor szkoły, podobnie jak to było w poprzednich latach (na podstawie art. 130 ust. 2 ustawy – Prawo oświatowe).

            Za zapewnienie miejsca w szkole ponadpodstawowej wszystkim realizującym obowiązek nauki dzieciom i młodzieży zamieszkującym na obszarze powiatu odpowiada rada powiatu (zgodnie z art. 39 ust. 7 ustawy – Prawo oświatowe).

            Konsultacje dotyczące projektu harmonogramu

            Od 8 do 13 maja br. przeprowadzono konsultacje zewnętrzne dotyczące projektu terminów postępowania rekrutacyjnego, terminów składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych (o których mowa w  art. 25 ust. 3 ustawy Prawo oświatowe), z wyjątkiem szkół policealnych, branżowych szkół II stopnia oraz liceów ogólnokształcących dla dorosłych  na rok szkolny 2020/2021.

            Otrzymaliśmy uwagi od ponad 200 podmiotów, w tym osób prywatnych, nauczycieli, rodziców, samorządów, dyrektorów szkół  i placówek, a także kuratorów oświaty. Wszystkie uwagi zostały szczegółowo przeanalizowane, a część z nich, po ich uwzględnieniu, wpłynęła na ostateczny kształt harmonogramu. Dziękujemy za zainteresowanie konsultacjami i współpracę przy konstruowaniu terminarza.

            Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 do szkół dla dorosłych, branżowej szkoły II stopnia oraz szkoły policealnej będą ogłaszane przez właściwego kuratora oświaty.

             

            Departament Informacji i PromocjiMinisterstwo Edukacji Narodowej

             

            Materiały

            Prezentacja – zasady przeprowadzania i harmonogram egzaminów w 2020 r.Prezentacja​_–​_zasady​_przeprowadzania​_i​_harmonogram​_egzaminów​_w​_2020​_r.pdf 2.62MB

            Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021Terminy​_postępowania​_rekrutacyjnego​_2020-2021.docx 0.03MB

            Terminy postępowania rekrutacyjnego 2020-2021Terminy​_postępowania​_rekrutacyjnego​_2020-2021.pdf 0.30MB

          • Przesunięcie terminu konkursu "Świetlik"

          •  Zdecydowaliśmy, że test dla klas 1-7 odbędzie się 22 września 2020 r. Uczniowie napiszą konkurs na poziomach, na których zostali zgłoszeni do testu w marcu. Zatem np. trzecioklasiści z marca będą pisali test dla trzeciej klasy, będąc formalnie w klasie czwartej.  

            Informacja dotycząca klas 8. Oczywiście ósmoklasiści nie mogą napisać testu we wrześniu. Po wielu telefonach od rodziców chcemy zaproponować Państwu następujące rozwiązania: 

            1) chętni uczniowie klas ósmych będą mogli napisać test ostatniego dnia egzaminów, o dogodnej dla Państwa szkoły godzinie, dnia 18 czerwca 2020 r. 

            2) pieniądze za opłatę konkursową uczniów klas ósmych, którzy nie zechcą przystąpić do konkursu w czerwcu zostaną zwrócone na podane przez koordynatora konto. 

             

            Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

            Fundacja Akademia IBSE

            KRS 0000756000

             

             

            Kontakt z organizatorem

            e-mail: konkurs@swietlik.edu.pl

            tel.: 730 100 301

            www.swietlik.edu.pl

             

             

             

             

          • Przesunięcie terminu konkursu "Lwiątko"

          • Przesunięcie terminu organizacji Konkursu

            Tegoroczna edycja „Lwiątka” zostaje przełożona na poniedziałek, 28 września 2020 r. Uczniowie przystępujący do Konkursu napiszą test zgodnie z poziomem, na jakim zostali zgłoszeni w roku szkolnym 2019/2020. Więcej szczegółów podamy wkrótce. 

            https://lwiatko.org/

             

             

             

          • “Szkoła z Gigantami”

          • Szkoła z Gigantami

            Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w projekcie edukacyjnym “Szkoła z Gigantami”, skierowanym do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

            W związku z dużą ilością zgłoszeń uruchomiliśmy kolejną turę warsztatów, która rozpoczyna się już 25.05.2020.

            poniedziałek 25.05.2020 godz 15:00 grupa grupa 9-12 lat Scratch oraz App Inventor -> szczegółowy opis warsztatów 

            poniedziałek 25.05.2020 godz 17:30 grupa grupa 13-18 lat Python -> szczegółowy opis warsztatów

            “Szkoła z Gigantami” jest to cykl 5 bezpłatnych zajęć online w formie webinaru, które szkoły mogą zaproponować uczniom w ramach lekcji informatyki lub dodatkowych zajęć pozaszkolnych. 

            Zajęcia będą odbywać się przez 5 tygodni w każdy poniedziałek. Aby wziąć udział w lekcjach online, uczniowie proszeni są o indywidualne zapisanie się przez formularz zgłoszeniowy. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami programowania oraz zasadami bezpiecznego poruszania się po Internecie. Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Scratch lub Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu i są częścią programu “Bezpieczny Internet Online”.Webina  “Bezpieczny Internet Online” prowadzony jest także w osobnej formie kierowanej do rodziców uczniów.

            Organizatorem warsztatów jest szkoła Giganci Programowania, która od ponad 5 lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

            Projekt objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

             

            Zachęcamy do obejrzenia filmików, w których mówimy dlaczego warto wziąć udział w naszych warsztatach (linki poniżej):

            grupa 9-12 lat

             https://www.youtube.com/watch?v=dDYclimXjeg&t=3s

            grupa 13-18 lat

             https://www.youtube.com/watch?v=M9d5-apix_Q&t=5s

            Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe, dla których program został specjalnie dopasowany.Spotkania będą prowadzone w formie webinaru, każde z nich trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).Udział w warsztatach nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, link do programu zostaje podany na początku każdych zajęć.

            W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia. Zapisy dokonywane są indywidualnie dla każdego uczestnika (prosimy o przekazanie tej informacji rodzicom, brak możliwości zapisania całej klasy). 

            Formularz rejestracji:

            >>> "Szkoła z Gigantami" - zapisy dla uczniów <<< 

            Dodatkowo, wszystkich rodziców oraz opiekunów zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie “Bezpieczny Internet ONLINE”. Będą to darmowe warsztaty adresowane specjalnie do rodziców. W trakcie webinaru zostaną przedstawione zagrożenia czyhające na użytkowników Internetu oraz zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Podczas warsztatów nasi trenerzy edukują m.in. o tym, czym jest dark web oraz jak bronić się przed atakami hakerskimi. 

            Najbliższy webinar odbędzie się  21.05. Aby wziąć udział w warsztatach “Bezpieczny Internet ONLINE” dla rodziców oraz opiekunów należy dokonać rejestracji poprzez następujący link:

            >>> "Bezpieczny Internet ONLINE" - zapisy dla rodziców oraz opiekunów <<<

            Serdecznie zachęcamy wszystkie placówki edukacyjnie do udostępniania informacji o projekcie na stronach internetowych lub na Facebooku oraz przekazania uczniom i rodzicom możliwości wzięcia udziału w warsztatach. 

             

            Z pozdrowieniami,

            Giganci Programowania 

            www.giganciprogramowania.edu.pl/

            22 112 10 63

             

          • Konkurs "Twoja Ulubiona Opowieść Biblijna"

          • Szanowni Państwo,

            na wstępie pragniemy jeszcze raz bardzo podziękować za  wsparcie organizowanej przez nas ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców', którym nas Państwo obdarzyliście w ostatnich miesiącach. Dziś przesyłamy zaproszenie do kolejnej edycji konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna". 

            Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z Tygodnikiem Katolickim "Niedziela" i wydawnictwem Ewerro sp. z o.o. organizuje VIII edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci pn. "Twoja ulubiona opowieść biblijna" - wyjątkowego konkursu, w którym każdego roku uczestniczy kilka tysięcy dzieci.

            "Twoja ulubiona opowieść biblijna" - to wyjątkowy ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 4-13 lat, Zadaniem czekającym na uczestników konkursu jest przygotowanie dowolną techniką pracy plastycznej obrazującej ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu. Konkurs łączy w sobie cechy konkursu plastycznego z propagowaniem wiedzy o Piśmie Świętym. Z każdym rokiem konkurs cieszy się większym zainteresowaniem, co przekłada się na tysiące prac, które każdego roku zgłaszane są do udziału w konkursie. W 2019 roku patronat honorowy nad konkursem objął Biskup Antoni Długosz. Zwieńczeniem konkursu będzie wydanie kalendarza "Twoja ulubiona opowieść biblijna" na 2021, w którym zamieszczonych zostanie 12 nagrodzonych prac (4 z każdej kategorii wiekowej). Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych

            Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie informacji o konkursie na stronie internetowej, a także na profilach w mediach społecznościowych. Materiały przesyłamy w załącznikach.   

            Szczegółowych informacji udziela: Janetta Kołodziejczyk
            tel. 881 331 522, e-mail: kolodziejczyk@crl.org.pl

            W załącznikach przesyłamy tekst wraz z grafiką do zamieszczenia. 
            Z góry dziękujemy za okazaną pomoc.

            Z poważaniem,
            Janusz Bieńkowski 
            Prezes Centrum Rozwoju Lokalnego

             

             

            Strona internetowa konkursu

            Na stronie internetowej dostępne są wszystkie najważniejsze informacje o konkursie, regulamin, a także formularz zgłoszeniowy

             

            Profil konkursu na Facebooku

            Na profilu konkursu na bieżąco zamieszczane są informacje o przebiegu konkursu, zdjęcia nadsyłanych prac oraz wyniki konkursu

             

            Wspieraj organizację konkursu "Twoja ulubiona opowieść biblijna" przekazując 1% podatku

             

            Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili
            w mediach społecznościowych

             


            Centrum Rozwoju Lokalnego
            ul. Zaparkowa 23
            42-400 Zawiercie
            e-mail: crl@crl.org.pl
            Strona internetowa: www.crl.org.pl

             

             

             

             

          • Klub Młodego Programisty

          •  Zapisz dziecko do Klubu Młodego Programisty online

            Szanowni Państwo,

            Już 19 i 20 maja ruszają cykle spotkań online, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji i Państwowy Instytut Badawczy NASK, w których – za darmo! - będzie mógł wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z klas 1-6. Wystarczy dostęp do internetu i chęć poświęcenia chwili czasu na naukę podstaw programowania.

            Nauka programowania nigdy nie była łatwiejsza. Jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko spróbowało swoich sił w kodowaniu, wystarczy, że wejdziesz na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl  i wypełnisz krótki formularz rejestracyjny. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymasz link, dzięki któremu co tydzień o tej samej porze, przez 10 tygodni, Twoje dziecko będzie poznawało tajniki programowania – korzystając z wirtualnych aplikacji i wsparcia wykwalifikowanych trenerów. Nie musisz niczego instalować – wystarczy jedno kliknięcie.

            Uwaga, liczba miejsc jest ograniczona ze względu na możliwości moderacji, więc nie czekajcie i rejestrujcie się już dziś. Mamy 1500 miejsc dla 1-, 2- i trzecioklasistów i 1500 dla 4- 5- i szóstoklasistów z całej Polski!

            Rejestracja: www.klubmlodegoprogramisty.pl

            Kluby Młodego Programisty to element projektu realizowanego przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”.

             

             

             

        • Oddziały Przedszkolne
          • Oddziały Przedszkolne

          •  

             

            Od 11.05.2020r. Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej im. Ks. Franciszka Stopy w Myczkowie, będą czynne w godz. od 7.00-13.00.

            Dyrektor szkoły zwraca się prośbą do zainteresowanych Rodziców o kontakt z wychowawcami celem poinformowania o potrzebie zapewnienia opieki nad dziećmi co najmniej na dwa dni przed zamiarem przyprowadzenia dziecka. Jest to konieczne aby zapewnić wszystkim dzieciom i pracownikom bezpieczne warunki pracy zgodnie z zaleceniami GIS.

            Rodzice, którzy będą chcieli skorzystać z opieki zobowiązani są do zapoznania się z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie naszej placówki w okresie pandemii COVID-19. Kuchnia zostanie otwarta, jeżeli zostaną wydłużone godziny pracy oddziału przedszkolnego do godziny 15.00.

             

            procedura-covid-19-MYCZKOW.pdf

            Klauzula__Informacyjna_szkola_Myczkow-_koronawirus_67467_.pdf

             

             

             

             

             

             

             

          • Egzaminy 2020

          • W związku z Komunikatem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 24 kwietnia 2020 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2020 roku zmianie ulegają terminy dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno - wychowawczych, przeznaczonych na dni, w których w szkole odbywa się egzamin ósmoklasisty, ustalone przez dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i ustalone zostały na 16,17,18 czerwca 2020r.

             

             

             

             

             

          • Tadeusz Wojnar

          •  

             

             

             

                     

            Z wielkim żalem żegnamy naszego Kolegę,
            Wychowawcę i Pedagoga


             Pana Tadeusza Wojnara,

            wieloletniego Nauczyciela Szkoły Podstawowej w Myczkowie,
             zaangażowanego Harcerza,
            wiceprezesa zarządu powiatowego Ochotniczej Straży Pożarnej,
            wielkiego Społecznika.

            Tracimy wspaniałego Człowieka
            o wyjątkowej skromności i życzliwości,
             całym sercem oddanego młodzieży.

            Dziękujemy za wszystko, czego nas nauczyłeś.
             Dziękujemy, że po prostu byłeś.

             

            Dyrekcja,
             nauczyciele,
            pracownicy,
            uczniowie i rodzice
            .
             

             

          • Są gdzieś okna, które płoną cały czas

          • "Są gdzieś okna, które płoną cały czas" 2020 r.

             

            Kolejny konkurs, który sławi nasza szkołę!

             

             

            Niepełnosprawność w dzisiejszej dobie odbija się echem nie tylko w gronie dorosłych, jest to także „żywy” temat wśród młodzieży. To, że bierzemy udział w takich przedsięwzięciach jak powyższy konkurs, świadczy o tym, że jesteśmy jak ten „Czuły Narrator”- świadomi bliskości drugiego człowieka.

            Gratuluję naszym ósmoklasistkom, które mozolnie i z niesamowitym zapałem zmierzyły się z takim ogromnym wyzwaniem.

            Szczególne gratulacje należą się Kasi Rafalskiej, która znalazła się w gronie laureatów konkursu. Brawo!

            Prace dziewcząt w załączniku.

            https://docs.google.com/document/d/1tZ0YKYxgYsekuXkltnuaj6WDMaB9vSmacWKRmib1_qw/edit?usp=sharing

             

            Poniżej „na gorąco” informacja ze strony organizatorów konkursu. (BM)

             

            Informacje w sprawie wyników wojewódzkiego konkursu literackiego "Są gdzieś okna, które płoną cały czas" 2020 r.

            http://www.lo2przemysl.edu.pl/

             

            Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nadesłano dwadzieścia trzy prace z całego województwa podkarpackiego. Jury w składzie: Monika Maciewicz, Robert Świdnicki i Krzysztof Gudzelak wyłoniło czterech laureatów, których wymieniamy w kolejności alfabetycznej (nie w kolejności miejsc):

            Anna Mocio, nick Aurora (na portalu Nagradzani.pl ania123) - I LO im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu; opiekun Aneta Bednarczyk;

            Eliza Pitrus, nick Eliza (na portalu Nagradzani.pl Eliza 15) - Szkoła Podstawowa im. Anny z Działyńskich Potockiej w Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej; opiekun Waldemar Kilar;

            Katarzyna Rafalska, nick Mały Miś (na portalu Nagradzani.pl Katelynr) - Szkoła Podstawowa im. ks. Franciszka Stopy w Myczkowie; opiekun Beata Michoń;

            Anastazja Rojek, nick Nasussia (na portalu Nagradzani.pl Nastussia) - Szkoła Podstawowa we Wzdowie; opiekun Magdalena Kopczyk.

            Ze względu na stan epidemiczny gala finałowa nie może się odbyć 30 kwietnia 2020r. w II LO, które jest organizatorem konkursu, dlatego postanowiliśmy przygotować oficjalny finał on - line, podczas którego zostaną ogłoszone szczegółowe wyniki oraz krótko omówione zwycięskie prace. Jesteśmy w trakcie przygotowywania gali finałowej i rozmów z patronami medialnymi, dlatego wkrótce poinformujemy o terminie finału on - line. Informację zamieścimy na stronie szkoły, a laureatów powiadomimy telefonicznie. Zapraszamy wszystkich uczestników, opiekunów oraz osoby zainteresowane do obejrzenia gali finałowej.
            Po tym wydarzeniu nagrody oraz dyplomy zostaną przesłane laureatom za pośrednictwem poczty. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy zainteresowali się tym konkursem. Jego poziom z roku na rok jest coraz wyższy. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Beaty Michoń ze Szkoły Podstawowej im. ks. Franciszka Stopy w Myczkowie, która zachęciła do udziału w konkursie i sprawowała opiekę merytoryczną nad pięcioma uczniami, których prace wzbudziły uznanie i zainteresowanie. Dziękujemy też uczniom i opiekunom ze szkół:

            Szkoła Podstawowa im. Anny z Działyńskich Potockiej w Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej; opiekun Waldemar Kilar;

            Szkoła Podstawowa we Wzdowie; opieka Magdalena Kopczyk;

            Szkoła Podstawowa nr 11 w Mielcu; opieka Magdalena Rumak - Markowska;

            Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Stalowej Woli; opieka Edyta Zakrzewska;

            Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żarnowcu; opieka Teresa Wojnar;

            Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Bronisława Markiewicza w Kosienicach; opieka WandaSobańska;

            Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu; opieka Barbara Warchał;

            Szkoła Podstawowa w Czaszynie; opieka Halina Sech;

            Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu; opieka Magdalena Dranka - Sowa;

            Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu; opieka Sabina Bednarczyk;

            Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr1 w Przemyślu; opieka Bernadeta Suchorzepka;

            Zespół Szkół Usługowo - Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu; opieka Bernardyna Banaś;

            I LO im. Juliusz  Słowackiego w Przemyślu; opieka Bożena Opalińska oraz Aneta Bednarczyk;

            Zespół Szkolno - Przedszkolny (nie podano gdzie); opieka Anna Machańska.

            Jury i organizatorzy

             

             

             

             

          • Rekrutacja do ZS 3 Sanok

          •  

             

             

             

             

             

             

             

            Zespół Szkół nr 3 w Sanoku, chcąc pomóc uczniom kończącym szkołę podstawową w wyborze dalszego kierunku kształcenia, udostępnił skrzynkę kontaktową, na którą będzie można wysyłać pytania dotyczące nauki w naszej szkole: pytania@zs3.sanok.pl Odpowiadać będą na nie nauczyciele – osoby, które rzetelnie przekażą wszystkie informacje dotyczące kształcenia w Zespole Szkół nr 3. Wiadomości o rekrutacji można też znaleźć na stronie: www.zs3.sanok.pl

            Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 3w Sanoku

    • Kontakty

      • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MYCZKOWIE
      • 134692005, 512178943
      • Myczków 109
        38-610 Polańczyk
        Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • FB szkoła