• 17 listopada drużyna szachistów z naszego gimnazjum reprezentowała powiat leski w zawodach rejonowych (obejmujących 4 powiaty), które odbyły się w gimnazjum w Golcowej. Wszyscy dzielnie walczyli, a Dominik zmierzył się z wicemistrzem Polski. Niestety pucharu widocznego na zdjęciu nie udało się zdobyć. Z Golcowej zawodnicy przywieźli V miejsce w rejonie i pozdrowienia od miejscowego księdza proboszcza Tadeusza Pikora. Więcej zdjęć w galerii.

• Otrzęsiny gimnazjalistów

• We wtorek 15 listopada 2011 po lekcjach odbyły się otrzęsiny klasy 1g przygotowane przez ucznów 2g. W pierwszej części uroczystości beani zaprezentowali się w krótkim programie satyrycznym. Następnie drugoklasiści "przeegzaminowali" swoich młodszych kolegów. Dostało się też wychowawcy. Na otarcie łez adepci dostali skromne upominki. Ceremonię obserwowali nauczyciele z Panią Dyrektor, garstka rodziców oraz gimnazjaliści.  Uroczystość zakończyła się dyskoteką. Serwis fotograficzny z imprezy tutaj i tutaj.

• Rocznica Odzyskania Niepodległości

•  14 listopada 2011 uczniowie gimnazjum przedstawili interesującą inscenizację upamiętniającą Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Byliśmy świadkami bardzo interesującego widowiska, które przygotowali ks. Andrzej i ks. Marek. Zdjęcia można obejrzeć w galerii

• Sukces naszych szachistów.

• W dniu 24.X.2011 drużyna szachowa w składzie: Emilia Pach, Bartosz Matuszewski, Karol Matuszewski, Dominik Mazurek pod opieką mgr Barbary Pach zajęła I miejsce w powiatowych zawodach szachowych dla gimnazjalistów, kwalifikując się do zawodów na szczeblu rejonowym.

Gratulujemy.

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum

• Dzisiaj odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. Komisja w składzie Krystian, Karol, Leszek i Maciek ustaliła, że w wyborach wzięło udział 71 wyborców, oddano 68 głosów ważnych i wybrano następujących uczniów:

Bartosz Matuszewski - przewodniczący

Małgorzata Matuszewska - z-ca przewodniczącego

Emilia Pach - skarbnik

Weronika Wolak - sekretarz

Paulina Rafalska i Patryk Szumański - członkowie

• W poniedziałek 19 września uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzonym przez ratownika medycznego pana Michała z Centrum Profilaktyki i Edukacji "Profed 1" z Krakowa. Serwis fotograficzny w albumie fotograficznym.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• 1. września rozpoczynamy rok szkolny 2011/12 Mszą Św. o godz. 815 w Kościele Parafialnym w Myczkowie. Autobus szkolny odjeżdża z Bereżnicy Wyżnej o godz. 745.

• Myczków 109
        38-610 Polańczyk