Strona główna

      • Publiczne Przedszkole
      • Szkoła Podstawowa im Ks. Franciszka Stopy
          • Dni otwarte w ZSTiA w Lesku

            Uczniowie klasy ósmej odwiedzili ZSTiA w Lesku podczas Dni Otwartych . Mieli okazję zapoznać się z szeroką i zróżnicowaną ofertą szkoły. Zwiedzili m.in. sale warsztatowe, bursę, strzelnicę oraz obejrzeli prace plastyczne uczniów liceum plastycznego .

            Była to świetna okazja, aby poznać ofertę szkoły i jej atmosferę. Takie wyjścia z pewnością pomagają w podjęciu ważnych decyzji dotyczących dalszej edukacji

          • Wiosenne wierszowanie w klasie II

            We wtorek 24 marca w klasie drugiej odbył się klasowy konkurs recytatorski. Wszyscy uczniowie mówili wiersze związane z wiosną.
            Jury: pani Dyrektor i pani Pedagog ogłosiły wyniki.
            Pierwsze miejsce zajęła nasza koleżanka Alicja Jankowska.

            Drugie miejsce zajęła nasza koleżanka Blanka Jasińska

            Trzecie miejsce zajął nasz kolega Filip Ustianowski.

          • Pierwszy Dzień Wiosny

            Pierwszy Dzień Wiosny w naszej szkole

            Pierwszy dzień wiosny świętowaliśmy w wyjątkowo kolorowy i zdrowy sposób! Już na początku tygodnia każda klasa wylosowała swój kolor, a zadaniem uczniów było przygotowanie zdrowych przekąsek właśnie w tej barwie.

            Dzień rozpoczął się od inspirującej prelekcji na temat zdrowego odżywiania i stylu życia, którą dla wszystkich klas przygotowała p. Kamila. Była to świetna okazja do zdobycia cennej wiedzy i motywacji do dbania o siebie.

          • Dzień Kobiet

            Z okazji Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski pod opieką p. Sylwii i p. Ewy przygotował dla wszystkich Pań i Uczennic wyjątkową akademię. Było trochę śmiechu, trochę inspiracji i sporo ciekawostek o kobietach, które dzięki swojej odwadze, pasji i determinacji osiągnęły wielkie sukcesy – udowadniając, że kobiety potrafią wszystko (a często nawet więcej 😉).

          • Zawody

            6 lutego w ZSP w Myczkowie odbyły się gminne zawody w piłce siatkowej, które dostarczyły wielu sportowych emocji i niezapomnianych wrażeń. Tego dnia parkiet Naszej sali gimnastycznej stał się areną burzliwej i wymagającej rywalizacji, w której nie zabrakło widowiskowych akcji, długich wymian oraz zaciętej walki o każdy punkt. W turnieju wzięły udział reprezentacje gospodarzy oraz drużyny ze Szkoły Podstawowej w Bóbrce. Chłopcy rozegrali niezwykle intensywny mecz na szczeblu gminnym. Spotkanie stało na wysokim poziomie – obie drużyny prezentowały duże zaangażowanie, waleczność i ducha fair play. Mimo ambitnej postawy oraz determinacji, nasi zawodnicy musieli uznać wyższość rywali z Bóbrki, przegrywając po zaciętej walce. Z kolei dziewczęta rozegrały mecz towarzyski, który również obfitował w emocje. Nasza drużyna od pierwszych piłek narzuciła własne tempo gry, wykazując się świetną wsp

          • Walentynki inaczej :)

            Walentynki Inaczej – Pokaz Talentów! Zamiast tradycyjnych walentynek postawiliśmy w tym roku na… talenty! Na szkolnej scenie pojawiły się występy muzyczne, sportowe i artystyczne. Było trochę tremy, dużo emocji i jeszcze więcej odwagi. Jesteśmy ogromnie dumni z naszych uczniów, którzy pokazali swoje pasje przed publicznością.
            Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz rodzicom za obecność i wsparcie

          • Sukces Zuzi w konkursie kuratoryjnym

            Z ogromną radością dzielimy się wspaniałą wiadomością!

            Nasza uczennica klasy 8, Zuzanna P., zakwalifikowała się do III etapu konkursu kuratoryjnego – etapu wojewódzkiego, zdobywając największą liczbę punktów spośród 152 uczestników etapu rejonowego!

            Jesteśmy niezwykle dumni z tego osiągnięcia, serdecznie gratulujemy ciężkiej pracy, determinacji i ogromnej wiedzy.

          • BEZPIECZNE FERIE

            W naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z funkcjonariuszami Posterunku Policji w Polańczyku oraz Państwowej Straży Pożarnej w Lesku. Goście w ciekawy i przystępny sposób przypomnieli zasady bezpieczeństwa podczas ferii – zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Uczniowie dowiedzieli się, jak bezpiecznie spędzać czas na lodzie, stoku czy podczas zabaw zimowych. Dziękujemy za cenne wskazówki i poświęcony czas!

          • Konkurs kolęd w Wołkowyi

            Sukcesy naszych uczniów na „Bieszczadzkim Kolędowaniu”!

            25 stycznia był dniem pełnym muzyki, tradycji i wielkich emocji. Nasi zdolni wokaliści wzięli udział w festiwalu kolęd i pastorałek „Bieszczadzkie Kolędowanie”, godnie reprezentując naszą społeczność szkolną.

            Wielkie brawa dla Chóru z Myczkowa!

          • Zimowe szaleństwa klasy 8

            Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ferie zimowe. A że zima w tym roku dopisała i hojnie sypnęło śniegiem, uczniowie klasy 8 pod nauczycielskim okiem postanowili wcielić w życie to, o czym rozmawiali ostatnio na godzinie z wychowawczynią. Tematem głównym było bezpieczeństwo w czasie ferii i podczas zabaw na świeżym powietrzu. Dlatego odpowiednio ubrani, uzbrojeni w ,jabłuszka " do zjeżdżania i pełni pozytywnej energii przećwiczyliśmy w praktyce wszystkie zasady bezpiecznego zachowania się w czasie zabaw zimową porą. Nie zabrakło budowania toru do zjazdów, bitwy na śnieżki oraz lepienia bałwanka. Uczniowie spisali się na medal i pokazali, za potrafią ze sobą współpracować i unikać niebezpiecznych sytuacji.

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • EduPage
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Kontakty

      • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MYCZKOWIE
      • 134692005, 512178943
      • Myczków 109
        38-610 Polańczyk
        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych
  • FB szkoła