REKORD POBITY !!!
Dwa tygodnie temu, podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w resuscytacji krążeniowo – oddechowej. W ciągu pół godziny, od 12.00 do 12.30 ratowaliśmy życie – na szczęście tylko fantomom. Dotychczasowy rekord Polski sprzed dwóch lat, 83 111 osób w wydarzeniu, został pobity. W tym roku liczba uczestników akcji wyniosła 92 049. Cieszymy się, że stanowimy niewielką, ale ważną jej część. Organizatorzy akcji, czyli Mały Samorząd z klas I – III dziękują uczniom, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Szczególne podziękowania składamy panu Henrykowi Kardaszowi, który każdemu z uczestników przypomniał wcześniej jak prowadzić resuscytację oraz pomagał w organizacji i sprawnym przebiegu akcji. [DP]




