Uczniowie klasy 6 i 7 wzięli udział w akcji „Czysta Rzeka” pod opieką p. Agnieszki i p. Artura wspólnie sprzątali teren przy jeziorze, zbierając śmieci i dbając o środowisko naturalne.
Po zakończonej pracy przyszedł czas na chwilę odpoczynku – wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie nie zabrakło dobrej atmosfery i pieczonej kiełbaski.
Takie działania są bardzo ważne, ponieważ uczą odpowiedzialności za przyrodę, pokazują, jak wspólnie można zadbać o nasze otoczenie, i kształtują dobre nawyki na przyszłość.