Już 20 raz zagrała w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i po raz kolejny nasze nasze dzielne zuchy aktywnie wsparły tę akcję kwestując do 11 puszek na terenie naszej gminy. Wolontariuszami opiekowali się dh. Basia, dh. Zosia, pani Iwona (rodzic) oraz dh. Artur. Po raz pierwszy w Polańczyku odbył się koncert, w którym obok innych wykonawców wystąpił zespół wokalny z naszego gimnazjum pod dyrekcją pani Lilli. Impreza wzbudziła duże zainteresowanie zarówno mieszkańców jak i kuracjuszy. A co się działo zobacz tutaj i tu.


k 19 września uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzonym przez ratownika medycznego pana Michała z Centrum Profilaktyki i Edukacji "Profed 1" z Krakowa. Serwis fotograficzny w