• "Nocowanki" klasy 5

• Tak nam się spodobało „nocowanie” w ubiegłym roku, że powoli staje się to tradycją. W tym roku z 23 na 24 maja nocne manewry odbyliśmy w Brzozowej Osadzie w Polańczyku. Dziękujemy Pani Ani i Panu Radkowi za gościnność. Dodatkowego smaczku dodały nam zabawy w terenie. Atmosfera fantastyczna, integracja udana, uczestnicy zadowoleni, czego chcieć więcej? Powtórzymy to w przyszłym roku :)

• Wycieczka kl. 6 i 7

• W dniach 27-28 maja 2024 młodzież z klas 6 i 7 uczestniczyła w warsztatach terenowych w Wołosatym w ramach programu edukacyjnego “Zachowamy piękno i walory przyrodnicze Bieszczadów” organizowane przez Bieszczadzki Park Narodowy. Zajęcia, które odbywały się na ścieżkach przyrodniczych na Tarnicę oraz po Wołosatym prowadziła Pani Beata Szary. Młodzież pogłębiała na nich wiedzę o zasobach przyrodniczych Bieszczadów, ze szczególnym uwzględnieniem Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

• Festiwal Pieśni Maryjnej i Patriotycznej

• 26.05.2024 roku w Sanktuarium w Polańczyku odbył się Festiwal Pieśni Maryjnej i Patriotycznej. W kategorii wiekowej Dzieci w wieku 10-12 lat podium objęły:

Milena Sowa - Miejsce I

Magdalena Tymejczyk- Miejsce II

W kategorii Chóry i zespoły dziecięce nasza grupa zdobyła wyróżnienie.

Nagrodę publiczności otrzymała Milena Sowa. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Laureaci konkursu Milena Sowa, Magdalena Tymejczyk wystąpią podczas Dni Gminy Solina 1 czerwca w amfiteatrze w Polańczyku przed koncertem Zenona Martyniuka z Zespołem Akcent.

• Myczków 109
        38-610 Polańczyk