Strona główna

      • Publiczne Przedszkole
      • Szkoła Podstawowa im Ks. Franciszka Stopy
          • Talenciaki

            Zespół Szkolno-Przedszkolny w Myczkowie ponownie wziął udział w projekcie “Szkoły Pełne Talentów” organizowanym przez sieć sklepów Lidl.
            Akcja miała na celu mobilizacje lokalnej społeczności do wsparcia działań naszej szkoły poprzez przekazywanie TALENCIAKÓW, otrzymanych po zakupach w supermarkecie Lidl. W tym roku dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców zebraliśmy aż 2198 talenciaków. Dzięki nim udało nam się zamówić tamburyna, które z pewnością przydadzą się na lekcjach muzyki, zestaw 10 piłek do kosza oraz zestaw 10 piłek do siatkówki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie.
            Razem możemy więcej!

          • Dzień Babci i Dziadka w klasie 0

            Dnia 25 stycznia 2024 r. w ZSP w Myczkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie oddziału przedszkolnego "Pszczółki" przygotowali krótką część artystyczną. Były wiersze, piosenki i tańce. Na koniec piękne prezenty i życzenia od kochających wnuków oraz przepyszne słodkości przygotowane przez rodziców. Dzieciom gratuluję pięknego występu. Rodzicom serdecznie dziękuję za pomoc w organizacji uroczystości.

          • Bezpieczne ferie

            W dniu 15.01 odbyło się spotkanie uczniów naszej szkoły z aspirant Natalią Brzozowską specjalistką ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej w Lesku. Tematem pogadanki było przede wszystkim bezpieczeństwo podczas zbliżających się ferii zimowych. Policjantka zwróciła uwagę na właściwe zachowanie podczas zabaw na śniegu, na lodowisku czy w trakcie kuligów. Starszej młodzieży zostały również odświeżone informacje na temat cyberzagrożeń, natomiast najmłodsze dzieci tradycyjnie otrzymały od pani Natalii odblaski.

          • Piernikowy Kiermasz

            19 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny zorganizowany przez klasę drugą i siódmą. Zarówno uczniowie jak i rodzice przygotowali wiele smakołyków, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Roznoszący się po szkole zapach babeczek, pierniczków oraz pysznego kakao, przyciągnął wielu smakoszy. Dzięki temu po kilku przerwach, zarówno łakocie jak i ozdoby świąteczne zostały sprzedane. Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu oraz wspomogli naszą akcję charytatywną – serdecznie dziękujemy!
            Zebrane pieniądze w kwocie 1074 zł przed świętami trafiły do podopiecznych
            Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Starej Wsi.

          • Lekcja WOS w terenie

            W ubiegłym tygodniu uczniowie kl.8 uczestniczyli w krótkiej wycieczce edukacyjnej do Urzędu Gminy Solina z/s w Polańczyku. Jej celem było zapoznanie się uczniów z działalnością podstawowej komórki samorządu terytorialnego oraz zakresem jej zadań. Ósmoklasiści odwiedzili referaty odpowiadające za obsługę ewidencji ludności, gospodarkę odpadami, byli też w sali ślubów i w sali obrad Rady Gminy. Mieli możliwość porozmawiać z Panem Wójtem oraz z z jedną z Pań Radnych w gminie.
            Na wszystkie pytania cierpliwie odpowiadała Pani Sekretarz, która oprowadzała nas po budynku urzędu.
            Dzięki tej krótkiej wycieczce wiemy gdzie można odebrać kody na worki że śmieciami, gdzie można uiścić opłaty i gdzie, w przyszłości, będziemy składać wniosek o dowód osobisty.

          • Wycieczka klasy 3

            W piątek 15 grudnia cała klasa 3. Pod opieką wychowawczyń i mam była na wycieczce w Lesku. Z samego rana obejrzeliśmy film „Trolle 3”. To kolejna część animacji, opowieść o królestwie trolli. Film pełen jest muzyki, tańca i żartów. Opowieść o prawdziwej przyjaźni. Po seansie poszliśmy do sali zabaw „Fiku-Miku”. Już od wejścia zaprasza do wspaniałej zabawy, basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, tory przeszkód, boisko do gry w piłkę i różnorodne zabawki. Po godzinnej, szalonej i wspaniałej zabawie pojechaliśmy do cukierni. A tam każdy kupował według życzeń: ciastka, ciasteczka, koktajle, galaretki, piłeczki. To był fantastyczny dzień pełen śmiechu, radości i słodkiego szczęścia. Dziękujemy mamom pani Ewelinie i pani Agnieszce za pomoc w organizacji
            i opiece podczas wycieczki.

          • Mikołajkowy wyjazd klasy 5

            Kochany Święty Mikołaju!
            Dziękujemy Ci za wspaniały dzień. Wycieczka dała nam wiele satysfakcji. Zwiedziliśmy zaporę wodną w Solinie- źródło energii odnawialnej. To dopiero budowla! A jaka niesamowita w środku!!!U niektórych z nas nawet obudziła dreszczyk emocji :) Po tak rozpoczętym dniu, pełni wrażeń wyruszyliśmy do Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach. Dowiedzieliśmy się, że w kiedyś mieściła się tu szkoła i to z internatem. Ciekawostką była też informacja, że w Cisnej znajdowała się huta żelaza. Wspólnie z paniami przewodniczkami przygotowaliśmy pierniczki, a także wykonaliśmy świąteczne świeczki. To były ciekawe zajęcia.
            Z Uherzec udaliśmy się do Muzeum Przyrodniczego w Ustrzykach Dolnych. Stare- nowe muzeum przywitało nas nowoczesną odsłoną. Fauna i flora Bieszczadów zachwyciła nas wszystkich. Otrzymaliśmy ogrom wiedzy „w pigułce”, którą nie tylko usłyszeliśmy, mogliśmy te

          • Pieczenie pierniczków w klasie 6

            W poniedziałek, 4 grudnia uczniowie klasy 6 przygotowali świąteczne pierniczki. Poświęcili swój wolny czas i oddali się eksperymentom kulinarnym po lekcjach. Byli bardzo chętni do działań. Pachniało w całej szkole, zwabiło to samą Panią Dyrektor, która pozytywnie oceniła zaangażowanie uczniów. Cała akcja zakończyła się sukcesem, a pierniczkami będziemy się delektować w czasie klasowej wigilii.
            PRZEPIS na PIERNICZKI:

          • Dzień Piżamy

            Dzień Piżamy tradycyjnie obchodzony jest 27 listopada. Z uwagi na ,,natłok" imprez i uroczystości szkolnych w listopadzie, w tym roku Dzień Piżamy obchodziliśmy 1 grudnia. Samorząd zaprosił do tej akcji wszystkich uczniów i nauczycieli. Dziękujemy tym, którzy zdecydowali się zaprezentować nam swoją nocną garderobę."

          • Zabawa Andrzejkowa 2023 :)

            W dniu 27.11 w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. O świetną atmosferę, kreatywną zabawę i uśmiechy na twarzach naszych uczniów zadbali dj RUFIO i dj Claudia. W przerwie od zabawy dzieci otrzymały również długo wyczekiwaną nagrodę - pizzę, za stworzenie z odpadów zjawiskowych robotów, zwierząt, mebli, które powstaly podczas eko-konkursu w ramach projektu Ekopracowni OZE.

          • Dzień Życzliwości

            Życzliwość, to coś o czym każdy z nas wie, ale jak trudno nam czasem ją okazać? Dlatego trzeba mówić i robić wszystko, by ludzie byli dla siebie mili i uprzejmi. W tym roku z okazji święta życzliwości zespoły uczniów z klas starszych przygotowały plakaty promujące uprzejme relacje międzyludzkie. Wszyscy uczniowie dostali po jednej samoprzylepnej naklejce motywującej z napisem ,,Miłego dnia", którą po zakończonych lekcjach mogli zagłosować na wybrany przez siebie plakat wskazując zwycięski zespół. Niestety, nie wszyscy dorośli do tego zadania, naklejki zmieniały swoje miejsce. To znak, że czeka nas jeszcze trochę pracy, by Życzliwość zwyciężyła nad chęcią wygranej za wszelką cenę".

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • EduPage
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Librus Synergia
    • Kontakty

      • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W MYCZKOWIE
      • 134692005, 512178943
      • Myczków 109
        38-610 Polańczyk
        Poland
  • Galeria zdjęć

    • brak danych
  • FB szkoła