Strona główna
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2012 w Polańczyku
Już 20 raz zagrała w Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i po raz kolejny nasze nasze dzielne zuchy aktywnie wsparły tę akcję kwestując do 11 puszek na terenie naszej gminy. Wolontariuszami opiekowali się dh. Basia, dh. Zosia, pani Iwona (rodzic) oraz dh. Artur. Po raz pierwszy w Polańczyku odbył się koncert, w którym obok innych wykonawców wystąpił zespół wokalny z naszego gimnazjum pod dyrekcją pani Lilli. Impreza wzbudziła duże zainteresowanie zarówno mieszkańców jak i kuracjuszy. A co się działo zobacz tutaj i tu.
Jasełka 2011
Uczniowie klasy IIIg pod kierownictwem pani Bożeny przedstawili jasełka. Po ponad godzinnym przedstawieniu pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz rodzicom i obecnym gościom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i przekazała przedstawicielom klas opłatki. Następnie odbyły się spotkania klasowe z wychowawcami. Obejrzyj galerię fotografii Jasełka 2011

17 listopada drużyna szachistów z naszego gimnazjum reprezentowała powiat leski w zawodach rejonowych (obejmujących 4 powiaty), które odbyły się w gimnazjum w Golcowej. Wszyscy dzielnie walczyli, a Dominik zmierzył się z wicemistrzem Polski. Niestety pucharu widocznego na zdjęciu nie udało się zdobyć. Z Golcowej zawodnicy przywieźli V miejsce w rejonie i pozdrowienia od miejscowego księdza proboszcza Tadeusza Pikora. Więcej zdjęć w galerii.
Otrzęsiny gimnazjalistów
We wtorek 15 listopada 2011 po lekcjach odbyły się otrzęsiny klasy 1g przygotowane przez ucznów 2g. W pierwszej części uroczystości beani zaprezentowali się w krótkim programie satyrycznym. Następnie drugoklasiści "przeegzaminowali" swoich młodszych kolegów. Dostało się też wychowawcy. Na otarcie łez adepci dostali skromne upominki. Ceremonię obserwowali nauczyciele z Panią Dyrektor, garstka rodziców oraz gimnazjaliści. Uroczystość zakończyła się dyskoteką. Serwis fotograficzny z imprezy tutaj i tutaj.
Rocznica Odzyskania Niepodległości
14 listopada 2011 uczniowie gimnazjum przedstawili interesującą inscenizację upamiętniającą Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Byliśmy świadkami bardzo interesującego widowiska, które przygotowali ks. Andrzej i ks. Marek. Zdjęcia można obejrzeć w galerii.
Sukces naszych szachistów.
W dniu 24.X.2011 drużyna szachowa w składzie: Emilia Pach, Bartosz Matuszewski, Karol Matuszewski, Dominik Mazurek pod opieką mgr Barbary Pach zajęła I miejsce w powiatowych zawodach szachowych dla gimnazjalistów, kwalifikując się do zawodów na szczeblu rejonowym.Gratulujemy.
Wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum
Dzisiaj odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. Komisja w składzie Krystian, Karol, Leszek i Maciek ustaliła, że w wyborach wzięło udział 71 wyborców, oddano 68 głosów ważnych i wybrano następujących uczniów:Bartosz Matuszewski - przewodniczący
Małgorzata Matuszewska - z-ca przewodniczącego
Nowy plan lekcji
Od poniedziałku 3 października 2011 obowiązuje nowy plan lekcji.
W poniedziałe
k 19 września uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści uczestniczyli w pokazie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej poprowadzonym przez ratownika medycznego pana Michała z Centrum Profilaktyki i Edukacji "Profed 1" z Krakowa. Serwis fotograficzny w albumie fotograficznym.
Propozycje dni wolnych od zajęć
W dokumentach szkoły umieszczono propozycje dni wolnych od zajęć lekcyjnych, kalendarz imprez oraz konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2011/2012
Rozpoczęcie roku szkolnego

1. września rozpoczynamy rok szkolny 2011/12 Mszą Św. o godz. 815 w Kościele Parafialnym w Myczkowie. Autobus szkolny odjeżdża z Bereżnicy Wyżnej o godz. 745.
Szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2011/2012
W dziale "Dokumenty szkoły" znajduje się wykaz podręczników dla szkoły podstawowej i gimnazjum obowiązujących w nadchodzącym roku szkolnym 2011/2012.
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026NAJBLIŻSZE DNI WOLNE
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych